II Niedziela Wielkiego Postu

1. Dziś Msze św. w porządku niedzielnym. O godz. 16.00 nabożeństwo Gorzkich Zali, a po nim Msza św. Składka na prace inwestycyjne w naszej parafii. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
Dzisiejsza niedziela jest też Dniem Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami. Zachęcamy do modlitwy w tej intencji, a przed kościołem można złożyć ofiarę na pomoc misjonarzom.

2. We wtorek Uroczystość św. Józefa, oblubieńca NMP.

3. W środę po Mszy św. wieczornej Nowenna do MB Fatimskiej.

4. W czwartek cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu. Po wieczornej Mszy św. spotkanie dla przygotowujących się do bierzmowania z klas III gimnazjum

5. W piątek o godz. 17.30 Droga Krzyżowa, po niej Msza św. Również o godz. 20.00 nabożeństwo Drogi Krzyżowej prowadzone przez młodzież naszej parafii.

6. Przy wyjściu z kościoła u ministrantów można nabyć w cenie 5 zł. baranki wielkanocne przygotowane przez Caritas naszej diecezji.

7. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę, na godz. 8.00, prosimy rodziny z ul. Sienkiewicza numery nieparzyste od 3 do 49.