II Niedziela Wielkiego Postu

1. Dzisiejszą niedzielę przeżywamy jako niedzielę „Ad Gentes” – dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami. Z tej okazji przed kościołem prowadzona jest zbiórka do puszek na pomoc misjonarzom. O godz. 14.30 na plebani, spotkanie Akcji Katolickiej, a o godz. 16.00 nabożeństwo Gorzkich Żali. Z okazji Dnia Kobiet o godz. 17.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji kobiet, a po niej w salce parafialnej spotkanie dla pań przy ciastku i kawie. Serdecznie zapraszamy.

2. W poniedziałek po wieczornej Mszy św. spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i ich rodziców. Serdecznie zapraszamy.

3. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej.

4. W czwartek o godz. 17.00 cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu.

5. W piątek o godz. 17.30 Droga Krzyżowa, po niej Msza św. O godz. 20.00 nabożeństwo Drogi Krzyżowej prowadzone przez młodzież naszej parafii. W tym dniu wypada także 7 rocznica wyboru Ojca św. Franciszka. Polecajmy go w naszych modlitwach.

6. W sobotę w kościele OO Franciszkanów o godz. 19.00 odbędzie się koncert Chóru i Orkiestry Prywatnej Szkoły Muzycznej w Jaśle w ramach II Festiwalu Musica Classica.

7. W przyszłą niedzielę – III niedziela miesiąca. Składka z tej niedzieli zamiast na prace inwestycyjne, będzie przeznaczona na ubezpieczenie i ogrzewanie kościoła. Bardzo dziękujemy za ofiarność na ten cel.

8. Przy wyjściu z kościoła u ministrantów można nabyć w cenie 5 zł. baranki wielkanocne przygotowane przez Caritas naszej diecezji.

9. W dniach 22 – 24 marca będziemy przeżywać w naszej parafii rekolekcje wielkopostne. Bliższe informacje na ten temat zostaną podane w przyszłym tygodniu.

10. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę, na godz. 8.00, prosimy rodziny z Żółkowa, numery: 59, 59a, 172, 60, i 155.