I Niedziela Wielkiego Postu

1. Dziś I niedziela miesiąca. Składka z tej niedzieli przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Rzeszowie. Po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych. O godz. 16.00 nabożeństwo Gorzkich Żali, a po nim Msza św. Składka na Gorzkich Żalach przeznaczona jest na kwiaty do Bożego Grobu.

2. W środę, 4 marca, święto św. Kazimierza Królewicza – dzień Imienin Ks. biskupa seniora Kazimierza Górnego. Polecajmy go w naszych modlitwach. Po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej i spotkanie grupy Emaus.

3. W czwartek o godz. 17.00 cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu.

4. W piątek o godz. 17.30 Droga Krzyżowa, po niej Msza św. Po Mszy św. spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas VIII. O godz. 20.00 nabożeństwo Drogi Krzyżowej prowadzone przez młodzież naszej parafii.

5. W tym tygodniu wypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi codziennie pół godziny przed Mszą św. i w I Piątek od godz. 17.00. Odwiedziny chorych z comiesięczną Komunią św. w piątek od godz. 9.00.

6. W przyszłą niedzielę, o godz. 14.30 na plebanii, spotkanie Akcji Katolickiej.

7. Także w przyszłą niedzielę wypada tradycyjny Dzień Kobiet. Z tej okazji o godz. 17.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji kobiet, a po niej w salce parafialnej spotkanie dla pań przy ciastku i kawie. Serdecznie zapraszamy.

8. Jak to już było ogłaszane, o posprzątanie kościoła w poniedziałek, na godz. 8.00 prosimy rodziny z Żółkowa, numery: 37, 38, 189, 42, 163, 47 i 45. Natomiast w sobotę, na godz. 8.00 prosimy rodziny z Żółkowa, numery: 44, 46, 53, 182, 56 i 58.