II Niedziela po Narodzeniu Pańskim

1. Dziś I niedziela miesiąca – składka na Seminarium Duchowne w Rzeszowie. Po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych. O godz. 15.00 na plebani spotkanie opłatkowe dla członków Rady Parafialnej i Akcji Katolickiej. Serdecznie zapraszamy.

2. W poniedziałek Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze św. w porządku niedzielnym. Składka z tego dnia przeznaczona jest na misje. Na stoliku obok chrzcielnicy, za dobrowolną ofiarą, będzie można się zaopatrzyć w kadzidło do spalenia w mieszkaniu na znak ofiary składanej Panu Bogu, oraz w kredę, która oznaczamy drzwi w naszych domach literami: K M B 2020 r. (lub: C M B 2020), na znak przyjęcia Bożego błogosławieństwa (Christus mansionem benedicat – „Niech Chrystus błogosławi temu domowi”).
W tym dniu przypada także rocznica konsekracji ks. Bpa Kazimierza Górnego i ks. Bpa Edwarda Białogłowskiego. Polecajmy ich w naszych modlitwach.

3. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej, a w czwartek o godz. 17.00 cotygodniowa Adoracja Najświętszego Sakramentu.

4. W przyszłą niedzielę, niedziela Chrztu Pańskiego, kończąca okres Bożego Narodzenia. Na plebani o godz. 15.00 spotkanie opłatkowe dla członków grupy Emaus, Grupy Intronizacyjnej, Zespołu Caritas, chóru oraz scholi. Serdecznie zapraszamy.

5. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę, na godz. 8.00, prosimy rodziny z Żółkowa, numery: 39, 40, 41, 176, 194, 50, 51.

6. W tym tygodniu dalszy ciąg wizyty duszpasterskiej w naszej parafii. Odwiedziny kolędowe będą się odbywały następującym porządku:

Wtorek (7 I) – od godz. 15.00 – 20.00

I ksiądz:  – ul. Grunwaldzka, lewa strona od ronda przy kościele i ul. Pelczara od wjazdu za MPM.

II ksiądz: – ul. Grunwaldzka, prawa strona od ronda przy kościele w kierunku sióstr Wizytek.

Środa (8 I) – od godz. 15.00 – 20.00

I ksiądz: – cd. ul. Grunwaldzkiej, lewa strona do krzyżówki z ul. Kolejową, ul. Kolejowa do Państwa Słowik.

II ksiądz: – cd. ul. Grunwaldzkiej, prawa strona do krzyżówki z ul. Kolejową i początek ul. Weigla od krzyżówki z ul Kolejową.

Czwartek (9 I) od godz. 15.00 – 20.00:

I ksiądz: – ul. Prusa.

II ksiądz: – cd. ul. Weigla .

Piątek (10 I) od godz. 15.00 – 20.00:

I ksiądz: – ul. Reja, ul. Szymborskiej i ul. Sienkiewicza.

II ksiądz: – ul. Pigonia od sklepu.

Sobota (11 I) – od godz. 9.00 – 19.00:

I ksiądz: – ul. Grunwaldzka, prawa strona, od sióstr Wizytek do końca i od godz. 14.00 ul. św. Faustyny od ul. Klasztornej do końca.