II Niedziela Adwentu

1. Dziś obchodzimy Dzień modlitw i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie. Z tej okazji przed kościołem będzie prowadzona zbiórka do puszek na ten cel. Msze św. w porządku niedzielnym. Nie będzie dziś spotkania Akcji Katolickiej.

2. Przy wyjściu z kościoła u ministrantów można nabyć świece Caritas, a u młodzieży szkolnego Koła Caritas sianko na stół wigilijny. Także Rada Rodziców przy SP nr 7 serdecznie zaprasza na kiermasz bożonarodzeniowy.

3. Msze św. roratnie codziennie o godz. 18.00. Zachęcamy do udziału.

4. W środę po Mszy św. Nowenna do MB Fatimskiej i spotkanie grupy Emaus.

5. W czwartek o godz. 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i Msza św.

6. Także w czwartek po Mszy św. wieczornej spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas III gimnazjum. W tym dniu przeżywamy także kolejną rocznicę stanu wojennego, módlmy się w intencji naszej Ojczyzny.

7. W piątek o godz. 18.00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas VII

8. W sobotę po Mszy św. spotkanie KSM-u.

9. W przyszłą niedzielę (III niedziela miesiąca) składka na ogrzewanie kościoła. W tym dniu rozpoczynamy Nowennę do Dzieciątka Jezus, jako bezpośrednie przygotowanie do Bożego Narodzenia.

10. W tym tygodniu w środę, czwartek i piątek wypadają Kwartalne Dni Modlitw w intencji prawdziwie chrześcijańskiego życia rodzin.

11. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w czwartek na godz. 8.00 prosimy rodziny z ul. Grunwaldzkiej – numery domów od 8 do 14.

12. Zarząd OSP Florian z Żółkowa składa serdeczne podziękowanie mieszkańcom Żółkowa, którzy wsparli działalność strażaków poprzez zakup wydanego kalendarza na 2019 rok.

13. Jasielski Budżet Obywatelski 2019 – projekty mieszkańców. Zachęcamy szczególnie do przyjrzenia się projektowi nr. 23. Miejsce, gdzie można zagłosować internetowo: