I Niedziela Wielkiego Postu

1. Dziś Msze św. w porządku niedzielnym. O godz. 16.00 Nabożeństwo Gorzkich Żali, a po nim Msza św.
O godz. 14.30, na plebani, spotkanie Akcji Katolickiej. Serdecznie zapraszamy.

2. W środę przypada 6 rocznica wyboru papieża Franciszka na Stolicę Piotrową. Po Mszy św. wieczornej Nowenna do MB Fatimskiej i spotkanie grupy Emaus.

3. W czwartek cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu. Po wieczornej Mszy św. spotkanie dla przygotowujących się do bierzmowania z klas VIII

4. W piątek o godz. 17.30 Droga Krzyżowa, po niej Msza św. Również o godz. 20.00 nabożeństwo Drogi Krzyżowej prowadzone przez młodzież naszej parafii.

5. W przyszłą niedzielę – III niedziela miesiąca. Składka przeznaczona będzie na prace inwestycyjne w naszej parafii. Aktualnie prowadzimy rozmowy z różnymi firmami na temat zakupu nowych organ do kościoła.

6. Przypominamy, że ofiary na potrzeby kościoła można składać na tacę lub dokonywać wpłaty na parafialne konto bankowe. Prosimy tylko, aby osoby składające ofiary na kościół w podpisanych kopertach, zaznaczyły na kopercie, że potrzebują potwierdzenia tej wpłaty do rozliczenia podatkowego. Prosimy też o odbiór w kancelarii parafialnej potwierdzeń wpłat za ubiegły rok.

7. W dniach od 22 do 24 marca 2019 roku w Miejscu Piastowym odbędą się Rekolekcje Trzeźwościowe. Program skierowany jest do:
– Rodzin, zapewniona opieka nad dziećmi
– Osób szukających dróg wyjścia z nałogów i zniewoleń
– Młodzieży i narzeczonych
– Wszystkich chcących włączyć się z pomocą i modlitwą o trzeźwość dla trwających w nałogach i ich rodzin
Zaproszenia są do odebrania na stoliku z prasą katolicką.

8. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę, na godz. 8.00, prosimy rodziny ul. Reja, numery nieparzyste od 1 do 19 i mieszkańców ul. Szymborskiej.