I Niedziela Wielkiego Postu

1. Dziś III niedziela miesiąca. Składka na prace inwestycyjne w naszej parafii – wykonanie kaplic bocznych w kościele.
O godz. 16.00 nabożeństwo Gorzkich Żali, a po nim Msza św. Składka na Gorzkich Żalach przeznaczona jest na kwiaty do Bożego Grobu.

2. We wtorek spotkanie dla przygotowujących się do bierzmowania z klasy VIII.

3. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej, a czwartek cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu.

4. W piątek o godz. 17.30 i 20.00 Droga Krzyżowa.

5. Za tydzień będziemy obchodzić Niedzielę „Ad Gentes” – dzień duchowego i materialnego wsparcia dla polskich misjonarzy. Z tej racji przy wyjściu z kościoła będzie umieszczona puszka, do której można złożyć datek na ten cel.

6. Dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę, na godz. 8.00, prosimy rodziny z ul. Grunwaldzkiej, numery: 77, 79, 83, 85, 87 i 89.