XXVII Niedziela Zwykła

1. Dziś I niedziela miesiąca. Składka na Seminarium Duchowne w Rzeszowie, a po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych. O godz. 16.30 nabożeństwo różańcowe.
    2. Nabożeństwa różańcowe w dni powszednie o godz. 17.30. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
    3. We wtorek o godz. 17.30 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas VIII.
    4. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej.
    5. W czwartek w ramach Wielkiej Ogólnopolskiej Nowenny Adoracyjnej, w naszej parafii odbędzie się całodzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez Wspólnotę Dzieła Intronizacji. Adoracja rozpocznie się po rannej Mszy św. i potrwa do wieczornego nabożeństwa różańcowego. Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy.
    6. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić XXIV Dzień Papieski pod hasłem:
      Św. Jan Paweł II – ewangelia starości i cierpienia”
      . Wzorem lat ubiegłych, z tej okazji przed kościołem będzie prowadzona zbiórka do puszek na żywy pomnik Jana Pawła II, czyli stypendia dla uzdolnionej młodzieży z ubogich rodzin.
    7. W przyszłą niedzielę o godz. 15.00 spotkanie Akcji Katolickiej.
    8. Także w przyszłą niedzielę ostanie w tym roku nabożeństwo fatimskie. O godz. 17.00 uroczysta Msza św., a po niej procesja wokół kościoła z figurą Matki Bożej Fatimskiej połączona z modlitwą różańcową. Zachęcamy do składania próśb i podziękowań do Matki Bożej oraz licznego udział w tym nabożeństwie.

Zaproszenie:

Od wczoraj w naszym kościele mamy relikwie św. Jana Pawła II. Przez cały najbliższy tydzień będą one wystawione na stoliku obok ołtarza do indywidualnej adoracji. Zachęcamy aby skorzystać z tej okazji i powierzać Bogu przez orędownictwo św. Jana Pawła nasze osobiste intencje.