XI Niedziela Zwykła

1. Dziś III niedziela miesiąca – składka na prace inwestycyjne w naszej parafii spłatę należności za renowację drzwi wejściowych do kościoła. Za ofiarność na ten cel składamy wszystkim serdeczne podziękowania.
O godz. 15.00 na plebani spotkanie Rady Parafialnej, a o godz. 16.30 nabożeństwo czerwcowe.

2. W nocy z poniedziałku na wtorek o godz. 0.30 wyjeżdża pielgrzymka autokarowa dzieci I Komunijnych na Jasną Górę. Prosimy o punktualność.

3. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej, a po niej spotkanie dla osób pragnących zaangażować się do grupy modlitewnej O. Pio. Serdecznie zapraszamy.

4. W czwartek o godz. 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu.

5. W piątek zakończenie roku szkolnego. Msza św. na zakończenie roku o godz. 8.00. Możliwość skorzystania z sakramentu pokuty codziennie przed Mszą św. Zapraszamy uczniów, nauczycieli i rodziców do wzięcia udziału w tej Eucharystii.

6. Przypominamy również, że 20 czerwca w naszej parafii organizowana jest zbiórka elektrośmieci, z której dochód będzie przeznaczony na wsparcie misjonarzy. Elektrośmieci będzie można składać przy dzwonnicy od wtorku do czwartku 20 czerwca do godz. 14.00.