X Niedziela Zwykła

1. Serdecznie dziękujemy wszystkim parafianom za przygotowanie Uroczystości Odpustowych i za udział w tej uroczystości.

2. Dziś przeżywamy dzień wdzięczności Bogu za przybycie do naszej parafii relikwii o. Pio. Dziękujemy także ks. kanonikowi Czesławowi Szewczykowi – diecezjalnemu moderatorowi Grup Modlitewnych o. Pio, za przybliżenie nam postaci tego wielkiego świętego.

3. O godz. 15.00 na plebani spotkanie Akcji Katolickiej, a o godz. 16.30 nabożeństwo czerwcowe.

4. We wtorek o godz. 18.00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas VII.

5. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej.

6. Także w środę po Nowennie zapraszamy chętnych do zawiązania Grupy Modlitewnej o. Pio.

7. W czwartek, 13 czerwca, kolejne nabożeństwo fatimskie. O godz. 18.00 cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu, a po niej uroczysta Msza św. z kazaniem o godz. 19.00. Po Mszy św. procesja różańcowa z figurą Matki Bożej Fatimskiej. Zachęcamy do składania próśb i podziękowań do Matki Bożej poprzez stronę internetową naszej parafii lub w zakrystii bezpośrednio przed nabożeństwem oraz do licznego udziału w tym nabożeństwie.

8. W przyszłą niedzielę o godz. 15.00 na plebani spotkanie Rady Parafialnej. Serdecznie zapraszamy.

9. Przypominamy, że 20 czerwca w naszej parafii organizowana jest zbiórka elektrośmieci, z której dochód będzie przeznaczony na wsparcie naszych misjonarzy. Elektrośmieci będzie można składać od wtorku 18 czerwca do czwartku 20 czerwca do godz. 14.00. Zachęcamy do wsparcia tej inicjatywy.