XIII Niedziela Zwykła

1. Dziś Msze św. w porządku niedzielnym. O godz. 16.30 nabożeństwo czerwcowe.

2. Serdecznie dziękujemy wszystkim parafianom za przygotowanie i udział w uroczystościach odpustowy ku czci NSPJ i NSNMP.

3. W środę Uroczystość Św. Piotra i Pawła, dzień szczególnej modlitwy za Ojca św. i całego Kościoła. Msze św. o godz. 7.00, 9.00 i 18.00.

4. W środę po Mszy św. Nowenna do MB, a w czwartek o godz. 17.00 cotygodniowa Adoracja Najświętszego Sakramentu.

5. W tym tygodniu wypada I piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi codziennie pół godziny przed Mszą św. i w I piątek od godz. 17.00. Odwiedziny chorych z comiesięczną Komunią św. w piątek od godz. 9.00.

6. W sobotę I sobota miesiąca – nabożeństwo I-sobotnie o godz. 17.00.

7. W przyszłą niedzielę I niedziela miesiąca – składka na Seminarium Duchowne w Rzeszowie. Po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych.

8. W okresie wakacyjnym kancelaria parafialna będzie czynna w poniedziałek i środę w godzinach 17:00 -17:30, a w pozostałe dni – bezpośrednio po rannej Mszy św. W niedziele i święta oraz w pierwsze piątki miesiąca kancelaria jest nieczynna.

9. Przypominamy, że trwają zapisy na Pieszą Pielgrzymkę do Częstochowy do jasielskiej grupy św. Maksymiliana. Bliższe informacje na ten temat można znaleźć na tablicy ogłoszeń.

10. Serdecznie dziękujemy rodzicom młodzieży, która w tym roku przyjęła sakrament bierzmowania, za dar ołtarza. Za złożoną ofiarę wraz z darem ołtarza od rodziców dzieci I Komunijnych zostało zakupione przenośne nagłośnienie, które posłuży nam podczas Drogi Krzyżowej lub innych nabożeństw organizowanych w terenie. „Bóg zapłać”.

11. Dziękujemy rodzinom które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę na godz. 8.00, prosimy rodziny z Żółkowa, numery domów: 71, 80, 80a, 81, 85, 86 i 190.