XII Niedziela Zwykła

1. Dziś Msze św. w porządku niedzielnym. O godz. 16.30 nabożeństwo czerwcowe z procesją eucharystyczną. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na prace inwestycyjne w parafii.

2. Serdecznie dziękujemy parafianom za przygotowanie ołtarzy na Procesję Bożego Ciała, Panom strażakom za asystę, dzieciom sypiącym kwiaty oraz wszystkim uczestnikom tych uroczystości.

3. W środę po Mszy św. Nowenna do MB.

4. W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała. O godz. 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu, Msza św. o godz. 18.00, a po Mszy św. procesja eucharystyczna wokół kościoła. Po procesji poświęcenie ziół, kwiatów, wianków oraz błogosławieństwo dzieci.

5. W piątek zakończenie roku szkolnego. Msza św. na zakończenie roku o godz. 8.00. Zapraszamy uczniów, nauczycieli i rodziców do wzięcia udziału w tej Eucharystii.

6. W piątek i sobotę w naszej parafii będziemy przeżywać Uroczystość Odpustowa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa i Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
W piątek – I dzień odpustu. Msze św. o godz. 7.00, 9.00 i suma odpustowa o godz. 18.00.
W sobotę – II dzień odpustu. Msze św. o godz. 7.00, suma odpustowa o godz. 11.00 i po południu o godz. 18.00. Tegoroczne uroczystości odpustowe poprowadzą kapłani z parafii w Święcanach, która buduje nowy kościół. I tak jak to było w zeszłym roku, ofiary zebrane podczas odpustu, będą przekazane na budowę nowej świątyni w Święcanach. W związku z tym prosimy o wsparcie tego dzieła.
Serdecznie też zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w uroczystościach odpustowych.

7. W sobotę sakrę biskupią przyjmie ks. biskup nominat Krzysztof Kudławiec, kapłan diecezji rzeszowskiej, który został mianowany przez papieża Franciszka biskupem diecezji Daule w Ekwadorze. Polecajmy go Bogu w naszych modlitwach.

8. Diecezjalne Studium Organistowskie w Rzeszowie ogłasza nabór kandydatów na rok szkolny 2022/2023. Szczegółowe informacje na temat przyjęcia, można uzyskać w Instytucie Teologiczno-Pastoralnym w Rzeszowie, ul. Witolda 11a.

9. Serdecznie dziękujemy rodzicom które w ubiegłym tygodniu sprzątali nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w czwartek przed odpustem na godz. 8.00, prosimy rodziny z Żółkowa, numery domów: 55, 65, 66, 68, 69, 169 i 187.