Zapowiedź

Nabożeństwa Fatimskie

Nie bójcie się, nic złego wam nie zrobię. Jestem z Nieba. Chcę was prosić, abyście tu przychodziły co miesiąc o tej samej porze. W październiku powiem wam, kim jestem i czego od was pragnę. Odmawiajcie codziennie Różaniec, aby wyprosić pokój dla świata – słowa Maryi skierowane do dzieci podczas pierwszego z objawień w Fatimie.

Serdecznie zapraszamy na Nabożeństwa fatimskie, które są wypełnieniem woli Maryi i odpowiedzią na Jej objawienie się i słowa w Fatimie wypowiedziane do trojga młodych wizjonerów w 1917 roku w Portugalii. Przez modlitwę różańcową rozważamy życie i postawę Matki Bożej oraz Jej Syna, Wcielonego Jednorodzonego Syna Bożego, który dla naszego zbawienia stał się człowiekiem i ofiarował swoje życie za nas na krzyżu. Nabożeństwa Fatimskie w naszej Parafii odprawiamy 13-ego dnia miesiąca od maja do października włącznie! Rozpoczynamy o godz. 19.00 Mszą św. z tematycznym kazaniem, a po Mszy procesja fatimska z figurą Matki Bożej dookoła kościoła. Prosimy, aby zabrać ze sobą lampiony.

Intencje, które będą wymadlane podczas najbliższego nabożeństwa można wysłać tutaj.