Zapowiedź

Kurs Filipa w Dębowcu

24 – 26 maja 2019

Orientacyjne godziny:
piątek 24.05: od 18.00 – do ok. 21.00
sobota 25.05: od 8.00 – do ok 21.00 (oczywiście z przerwami, szczególnie dłuższą na obiad)
niedziela 26.05: od 8.00 – do ok 14.00

Kurs Filipa to forma rekolekcji, która zawiera żywy i prosty przekaz Ewangelii – Dobrej Nowiny skierowanej właśnie do Ciebie. Czas, w którym pozwolimy, aby Bóg odnalazł nas na nowo.

Są to rekolekcje dla osób pełnoletnich, które chcą doświadczyć miłości Boga, jak i takie, które nie wierzą, że jest to w ogóle możliwe. Mogą nań jechać zarówno ci, którzy widzą bezsens, zniewolenie i grzech w swoim życiu, jak i ci, którzy tego nie dostrzegają. Dolna granica wieku 18 lat, górnej nie ma, bo Bóg wybiera jak chce. To są rekolekcje dla Ciebie. Nie czekaj! Zapisz się!

Kurs prowadzi ekipa Saletyńskiej Szkoły Nowej Ewangelizacji z Mrągowa. Nowa ewangelizacja, jest to głoszenie Ewangelii z nowym zapałem, nowymi metodami i przy użyciu nowych środków. Jest to ta sama Ewangelia, którą przekazuje Kościół od wieków, podana jednak w sposób dostosowany do współczesnego człowieka.

Kurs jest darmowy. Jeśli ktoś będzie chciał i mógł, będzie mógł złożyć dobrowolną ofiarę na potrzeby organizacyjne.

Na kurs można się zapisać:
– mailowo: kustosz@saletyni.pl
– telefonicznie: 797 002 017
– osobiście: u ks. Pawła Raczyńskiego MS – kustosza Sanktuarium

Należy zabrać ze sobą Pismo Święte – jest ono bardzo ważne, bo w całym kursie będziemy często do niego sięgać. Jeśli nie masz Pisma Świętego, daj nam znać, a przygotujemy je dla Ciebie na czas Kursu.

Notatnik – nie za duży, bo to nie będą wykłady;

WAŻNE!

Jeśli chcesz dobrze przeżyć kurs, przeżyj go w całości. Głoszone w czasie kursu treści, wynikają z siebie, dlatego ważne jest, aby być na nim od początku do końca. Równocześnie kurs nie jest zamknięty i można z niego zrezygnować w każdym momencie.

https: sanktuarium.saletyni.pl/kurs-filipa-2019/

Hits: 51