XXVIII Niedziela Zwykła

1. Dziś z racji Dnia Papieskiego, wzorem lat ubiegłych, przed kościołem prowadzona jest zbiórka do puszek na żywy pomnik Jana Pawła II, czyli stypendia dla uzdolnionej młodzieży z ubogich rodzin. Również dzisiaj odbywa się coroczne liczenie wiernych uczestniczących w Mszach św. oraz przystępujących do Komunii św. W związku z tym prosimy o wolniejsze wychodzenie z kościoła, aby ułatwić liczenie uczestników Mszy św. O godz. 15.00 spotkanie Akcji Katolickiej, a o godz. 17.00 Msza św. i nabożeństwo Fatimskie.

1. Nabożeństwa różańcowe w dni powszednie o godz. 17.30. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  2. We wtorek na godz. 17.30 na nabożeństwo i Mszę świętą zapraszamy kandydatów do bierzmowania z klas VII. Prosimy przynieść wypełnione deklaracje.
  3. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej, a w czwartek o godz. 17.00 cotygodniowa Adoracja Najświętszego Sakramentu.
  4. W sobotę w Dębowcu odbędzie się II Kongres Grup Modlitewnych św. Ojca Pio Diecezji Rzeszowskiej. Rozpoczęcie o godz. 10.30. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału.

6.W przyszłą niedzielę  III niedziela miesiąca – składka na prace inwestycyjne w naszej parafii – spłatę ogrodzenia obok kościoła. O godz. 15.00 na plebani spotkanie Rady parafialnej. W tym dniu rozpoczynamy także obchody Tygodnia Misyjnego.

1. Dwa tygodnie temu Panie z parafialnego Zespołu Caritas zbierały ofiary na pomoc powodzianom. Zebrano wtedy 3.200 zł. Łączna zebrana na ten cel kwota w obu kościołach wyniosła 11.132zł. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne „Bóg zapłać”.