Zesłanie Ducha Świętego

1. Dziś po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych.

2. W poniedziałek święto NMP Matki Kościoła. Msze św. o godz. 7.00, 9.00 i 18.00.

3. We wtorek o godz. 18.00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas VII.

4. W środę po Mszy św. wieczornej Nowenna do Matki Bożej, a w czwartek cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu.

5. W przyszłą niedzielę Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. O godz. 15.00 na plebani spotkanie Akcji Katolickiej.

6. Także w przyszłą niedzielę przy wyjściu z kościoła będzie prowadzona zbiórka do puszek na remont Domu Rekolekcyjnego bł. Karoliny w Rzeszowie.

7. Caritas Diecezji Rzeszowskiej zachęca do włączenia się w ogólnopolską akcję „Paczka dla Ukrainy” W zakrystii u pana kościelnego można odebrać specjalnie przygotowany na ten cel karton wraz z listą najbardziej potrzebnych artykułów dla ofiar wojny na Ukrainie, zrobić odpowiednie zakupy i dostarczyć ją do parafii lub centrali rzeszowskiej Caritas (ul. Jana Styki 21). Zachęcamy do wsparcia tej inicjatywy.

8. Serdecznie dziękujemy rodzicom które w ubiegłym tygodniu sprzątali nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę na godz. 8.00, prosimy rodziny z Żółkowa, numery domów: 17, 18, 39, 39a, 40, 153 i 204.