XXXII Niedziela Zwykła

1. Dziś Msze św. o godz. 7.00, 9.00, 11.00 i po południu o godz. 16.30 nabożeństwo różańcowe za zmarłych polecanych w wypominkach i Msza św.

O godz. 14.30 na plebani spotkanie Akcji Katolickiej.

2. Msza św. w dni powszednie codziennie o godz. 18.00, a po nim nabożeństwo za zmarłych polecanych w wypominkach.

3. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej Fatimskiej.

4. W czwartek o godz. 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i Msza św.

5. Także w czwartek po Mszy św. spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas III gimnazjum.

6. W piątek, 16 listopada, Siostry Wizytki zapraszają na Uroczystość Odpustową ku czci Matki Bożej Ostrobramskiej. Msza św. w kościele klasztornym o godz. 7.00 rano i suma odpustowa o godz. 17.00, a po niej Nowenna do Matki Miłosierdzia. Z racji odpustu w tym dniu w naszej parafii udzielona jest dyspensa od postu od pokarmów mięsnych

7. W sobotę po Mszy św. wieczornej spotkanie młodzieży KSM-u.

8. W przyszłą niedzielę – III niedziela miesiąca. Składka na prace inwestycyjne w naszej parafii – wymianę nagłośnienia w kościele. Za ofiarność na ten cel składamy serdeczne „Bób zapłać”. W tym dniu będziemy też obchodzić Światowy Dzień Ubogich.

9. Przypominamy, że w sobotę w naszej parafii odbędą się warsztaty biblijne dla kobiet. Ze względów organizacyjnych prosimy, aby osoby pragnące wziąć w nich udział zapisały się do czwartku w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

10. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę, na godz. 8.00 prosimy rodziny z ul. Pigonia – numery domów od 27 do 35.