XXXII Niedziela Zwykła

1. Dziś Msze św. w porządku niedzielnym. Po południu o godz. 16.30 różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach. Po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych. Przełożonych róż prosimy o wcześniejsze zebranie tajemnic od członków swoich róż.
Dziś przeżywamy także XII Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. W tym roku pragniemy wesprzeć duchowo i materialnie wiernych żyjących w Republice Środkowoafrykańskiej. W związku z tym, przy wyjściu z kościoła na stoliku umieszczona jest skrzynka do której można złożyć ofiarę na ten cel.

2. W związku z podjętymi przez władze państwowe nowymi ograniczeniami ilości wiernych mogących brać udział w niedzielnej Mszy św. informujemy, że w naszej świątyni na jednej Mszy św. może przebywać 41 osób, nie licząc osób sprawujących kult oraz osób posługujących. Przy większej ilości chętnych, prosimy o pozostanie na zewnątrz świątyni. Także biskup rzeszowski udzielił wszystkim wiernym dyspensy od obowiązku uczestnictwa we Mszy św. w niedziele i święta.

3. Przez cały listopad po Mszy św. wieczornej będziemy się modlić za zmarłych polecanych w wypominkach.

4. W środę Narodowe Święto Niepodległości. Prosimy o udekorowanie naszych domów flagami biało-czerwonymi i modlitwę w intencji naszej Ojczyzny. Po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej.

5. W czwartek o godz. 17.00 cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu.

6. Spotkanie dla rodziców dzieci I Komunijnych, które miało odbyć się w piątek, ze względów epidemiologicznych, zostaje przesunięte na późniejszy termin.

7. W przyszłą niedzielę – III niedziela miesiąca. Składka na prace inwestycyjne w naszej parafii. Dziękujemy za składane ofiary i w związku z obecną sytuacją, prosimy o dalsze wspieranie parafii poprzez wpłaty na konto bankowe, które jest umieszczone na stronie internetowej parafii lub poprzez gotowe dowody wpłaty przygotowane na stoliku przy wyjściu z kościoła.

8. Dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę na godz. 8.00 prosimy rodziny z ul. św. Faustyny Kowalskiej, numery domów: 24, 25, 34, 36, 37, 49 i 50.