XXX Niedziela Zwykła

1. Dziś obchodzimy Światowy Dzień Misyjny rozpoczynający Tydzień Misyjny. Składka z tej niedzieli przeznaczona jest na cele misyjne. Także u pana kościelnego w zakrystii można nabyć kalendarze misyjne w cenie 5 zł.
Po południu o godz. 16.30 nabożeństwo różańcowe i Msza św.

2. We wtorek o godz. 18:00 spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania z klasy VII.

3. W środę nowenna do Matki Bożej, a w czwartek o godz. 17.00 cotygodniowa Adoracja Najświętszego Sakramentu.

4. Na bocznym ołtarzu oraz na stoliku pod chórem są wyłożone kartki na wypominki. Wypełnione czytelnie wypominki z imionami zmarłych z naszych rodzin, prosimy składać w zakrystii lub kancelarii.

5. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę, na godz. 8.00 prosimy rodziny z ul. św. Jana z Dukli, numery domów:15, 19, 21a, 21b, 23, 23b i 27.