XXVIII Niedziela Zwykła

1. Dziś III niedziela miesiąca – składka na prace inwestycyjne w naszej parafii.

2. O godz. 15.00 na plebani spotkanie Rady Parafialnej. Serdecznie zapraszamy.

3. Także dzisiaj obchodzimy XXIII Dzień Papieski. Wzorem lat ubiegłych z tej okazji przed kościołem prowadzona jest zbiórka do puszek na żywy pomnik Jana Pawła II, czyli stypendia dla uzdolnionej młodzieży z ubogich rodzin.

4. Nabożeństwa różańcowe w dni powszednie o godz. 17.30. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

5. We wtorek o godz. 17.30 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas VII.

6. W środę Nowenna do Matki Bożej i spotkanie grupy Emaus, a w czwartek o godz. 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu.

7. W piątek wieczorem po Mszy św. spotkanie młodzieżowe KSM-u.

8. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Światowy Dzień Misyjny rozpoczynający Tydzień Misyjny. Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na cele misyjne.

9. Dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę na godz. 8.00, prosimy rodziny z ul. Wojska Polskiego numery domów: 18, 19, 20, 21, 22, 24 i 25.