XXVIII Niedziela Zwykła

1. Dziś obchodzimy XXI Dzień Papieski. Wzorem lat ubiegłych z tej okazji przed kościołem prowadzona jest zbiórka do puszek na żywy pomnik Jana Pawła II, czyli stypendia dla uzdolnionej młodzieży z ubogich rodzin.

2. Po południu o godz. 15.00 na plebani spotkanie Akcji Katolickiej, a o godz. 16.30 nabożeństwo różańcowe i Msza św.

3. We wtorek o godz. 18:00 spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania z klasy VII.

4. W środę ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie. O godz. 19.00 uroczysta Msza św., a po niej procesja wokół kościoła z figurą Matki Bożej Fatimskiej połączona z modlitwą różańcową. Prosimy zabrać ze sobą na procesję świece. Zachęcamy do składania próśb i podziękowań oraz licznego udziału w tym nabożeństwie.

5. W czwartek o godz. 17.00 cotygodniowa Adoracja Najświętszego Sakramentu.

6. W piątek obchodzimy Światowy Dzień Dziecka Utraconego. Podczas modlitwy różańcowej będziemy modlić się za zmarłe dzieci oraz ich rodziny.

7. W przyszłą niedzielę III niedziela miesiąca – składka na prace inwestycyjne w naszej parafii.

8. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę, na godz. 8.00 prosimy rodziny z ul. Granicznej, numery domów: 28, 30, 30b, 20c, 30d, 30f, 27 i 23.