XXVI Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj Msze św. o godz. 7.00, 9.00, 11.00 i po południu o godz. 16.30 Nieszpory i Msza św. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na ośrodek Caritas w Myczkowcach.

2. Od jutra rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe. Na prośbę parafian, nabożeństwo różańcowe w dni powszednie, będzie się rozpoczynać o godz. 17.30, a po nim będzie odprawiana Msza św. Zachęcamy do licznego udziału zarówno dzieci, młodzież jak i dorosłych..

3. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej Fatimskiej.

4. W czwartek, po Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu i spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas III gimnazjum.

5. W piątek święto św. Faustyny Kowalskiej i Uroczystość Odpustowa w naszej parafii. Msze św. O godz. 7.00, 9.00 i po południu o godz. 18.00 suma odpustowa. O godz. 17.30 nabożeństwo różańcowe. Zachęcamy do uczczenia naszej patronki i licznego udziału w odpuście.

6. W sobotę po Mszy św. wieczornej spotkanie młodzieży KSM-u.

7. W tym tygodniu wypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi codziennie pół godziny przed Mszą św. i w I Piątek od godz. 17.00. Odwiedziny chorych z comiesięczną Komunią św. w piątek od godz. 9.00.

8. W przyszłą niedzielę, I niedziela miesiąca – składka na Seminarium Duchowne w Rzeszowie. Po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych. Po południu o godz. 16.30 nabożeństwo różańcowe, a po nim Msza św.

9. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w czwartek przed odpustem, na godz. 8.00 prosimy rodziny z ul. św. Faustyny – numery domów od 24 do 50.