XXVI Niedziela Zwykła

1. W ostatnią niedzielę była organizowana zbiórka na rzecz powodzianom. Zebraliśmy kwotę 5.432zł, która została przekazana do diecezjalnej Caritas. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne „Bóg zapłać”. Gdyby ktoś jeszcze chciał wesprzeć poszkodowanych, to przy wyjściu z kościoła Panie z Parafialnego zespołu Caritas w dalszym ciągu prowadzą zbiórkę na ten cel.
  2. We wtorek o godz. 17,30 rozpoczęcie nabożeństw różańcowych. Zapraszamy zarówno dorosłych jak i dzieci do wspólnej modlitwy różańcowej.
  3. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej, a w czwartek o godz. 17.00 cotygodniowa Adoracja Najświętszego Sakramentu.
  4. W tym tygodniu wypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi codziennie przed Mszą św. i w I piątek od godz. 17.30. Odwiedziny chorych z comiesięczną Komunią św. w piątek od godz. 9.00.
  5. W piątek o godz. 18.00 zbiórka dla ministrantów i kandydatów do służby przy ołtarzu.
  6. W sobotę wypada święto św. Faustyny Kowalskiej i Uroczystość Odpustowa w naszej parafii. Msze św. o godz. 7.00, 11.00 i po południu o godz. 17.00 nabożeństwo I – sobotnie a po nim Msza św. Sumę odpustową o godz. 11.00 odprawi ks. Bp Kazimierz Górny, który przywiezie do naszej parafii relikwie św. Jana Pawła II. Serdecznie zapraszamy wszystkich na uroczystość odpustową, a szczególnie na sumę o godz. 11.00, po której będzie możliwość oddania czci relikwiom Jana Pawła II.
  7. W przyszłą niedzielę I niedziela miesiąca. Składka na Seminarium Duchowne w Rzeszowie i po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych.
  8. Prosimy o składanie ofiar na sprzątanie kościoła do puszki umieszczonej przy wyjściu z kościoła.