XXVI Niedziela Zwykła

1. Dziś Msze św. w porządku niedzielnym.

2. We wtorek po wieczornej Mszy świętej spotkanie dla uczniów klas VII przygotowujących się do sakramentu bierzmowania.

3. W środę na Mszy św. o godz. 18.00 poświęcenie i wręczenie różańców dla dzieci z klas III przygotowujących się do I Komunii św. oraz spotkanie z rodzicami. Serdecznie zapraszamy.

4. W czwartek o godz. 17.00 cotygodniowa Adoracja Najświętszego Sakramentu.

5. Również w czwartek rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe. Nabożeństwa te, w dni powszednie, będą się rozpoczynać o godz. 17.30, a po nich będzie odprawiana Msza św. Zachęcamy do licznego udziału zarówno dzieci, młodzież jak i dorosłych.

6. W piątek po wieczornej Mszy św. spotkanie młodzież KSM-u.

7. W sobotę nabożeństwo I-sobotnie o godz. 17.00.

8. W przyszłą niedzielę, I niedziela miesiąca – składka na Seminarium Duchowne w Rzeszowie. Po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych. Po południu o godz. 16.30 nabożeństwo różańcowe, a po nim Msza św.

9. W tym tygodniu wypada I Czwartek, Piątek i Sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi codziennie pół godziny przed Mszą św. i w I Piątek od godz. 17.00. Chorych z Komunią św. I-piątkową, będziemy odwiedzać w piątek od godz. 9.00.

10. Dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę na godz. 8.00 prosimy rodziny z ul. Klasztornej, numery domów: 1, 2, 4, 4a, 6, 6a, 8 i 13a.