XXV Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj Msze św. dzisiaj o godz. 7.00, 9.00, 11.00 i po południu o godz. 16.30 Nieszpory i Msza św.

2. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej Fatimskiej i spotkanie grupy Emaus.

3. W czwartek, po Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu.

4. Również w czwartek, po Mszy św. wieczornej, spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas VIII.

5. W piątek, po Mszy św. zapraszamy na spotkanie uczniów klas VII wraz z rodzicami, które zgodnie z zaleceniem ks. Bpa rozpoczyna 2 letni cykl przygotowania do przyjęcia sakramentu dojrzałości chrześcijańskiej. Jednocześnie przypominamy, że zgodnie z prawem kanonicznym, wszystkie sakramenty powinny być przyjmowane przez wiernych w parafii, w której aktualnie mieszkają.

6. W sobotę święto św. Archaniołów: Michała, Rafała i Gabriela.

7. Zgodnie z decyzją biskupa rzeszowskiego, składka z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na ośrodek Caritas w Myczkowcach.

8. Przypominamy, że do końca września można zapisać dzieci do przyjęcia I Komunii św. w naszej parafii.

9. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w piątek na godz. 8.00 prosimy rodziny z ul.  Świętej Faustyny – numery domów od 4 do 24.