XXV Niedziela Zwykła

1. Dziś, w związku z powodzą jaki nawiedziła wielu mieszkańców naszego kraju, Caritas Diecezji Rzeszowskiej organizuje zbiórkę do puszek na rzecz pomocy powodzianom. Puszka na ten cel jest umieszczona przy wyjściu z kościoła. Zachęcamy do ofiarności i pomocy poszkodowanym.
  2. W poniedziałek wspomnienie św. O.Pio. Zapraszamy na Mszę św. wotywną o O.Pio z możliwością adoracji Jego relikwii o godz. 18.00.
  3. We wtorek o godz. 18.00 spotkanie dla uczniów klas VIII przygotowujących się do sakramentu bierzmowania.
  4. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej, a w czwartek o godz. 17.00 cotygodniowa Adoracja Najświętszego Sakramentu.
  5. W sobotę po Mszy św. wieczornej spotkanie młodzieży Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży, oraz chętnych, którzy chcieliby należeć do stowarzyszenia. Serdecznie zapraszamy.

Zaproszenie:

Akademia Biblijna Diecezji Rzeszowskiej zaprasza wszystkich pragnących głębiej poznać Pismo Święte na kurs wprowadzający w treść i przesłanie ksiąg biblijnych. Kurs przeznaczony jest dla osób dorosłych. Wykładowcy rekrutują się z grona najlepszych biblistów polskich. Wykłady odbywają się w jedną lub dwie soboty miesiąca, od 9:00 do 13:00. Kurs startuje w październiku. Zapisy na stronie https://akademia-biblijna.pl/