XXIX Niedziela Zwykła

1. Dziś przeżywamy Światowy Dzień Misyjny rozpoczynający Tydzień Misyjny. Składka z tej niedzieli przeznaczona jest na cele misyjne.

2. Także dzisiaj odbywa się coroczne liczenie wiernych uczestniczących w Mszach św. oraz przystępujących do Komunii św. W związku z tym prosimy o wolniejsze wychodzenie z kościoła, tak aby ułatwić liczenie osób biorących udział w niedzielnej Mszy świętej.

3. Nabożeństwa różańcowe w dni powszednie codziennie o godz. 17.30. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

4. We wtorek o godz. 17.30 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas VIII.

5. W środę Nowenna do Matki Bożej, a w czwartek o godz. 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu.

6. W piątek spotkanie  KSM-u.

7. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych, czas szczególnej modlitwy za zmarłych z naszych rodzin. Tak jak to było w zeszłym roku, chcemy zaprosić wszystkich do wspólnej modlitwy wypominkowej za zmarłych z Waszych rodzin na konkretny dzień. Dlatego na kartce wypominkowej prosimy dopisać u góry datę ich odczytania. Wypełnione czytelnie wypominki prosimy złożyć w zakrystii lub kancelarii parafialnej. Wypominki składane do 1 listopada będą również umieszczone na stronie internetowej parafii. Kartki wypominkowe są wyłożone na bocznych ołtarzach oraz na stoliku pod chórem.

8. Dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę na godz. 8.00, prosimy rodziny z ul. Wojska Polskiego numery domów: 25a, 26, 27, 28, 28a, 29 i 29a.