XXIX Niedziela Zwykła

1. Dziś III niedziela miesiąca – składka na prace inwestycyjne w naszej parafii.

2. Po południu o godz. 16.30 nabożeństwo różańcowe i Msza św.

3. Dzisiaj także rozpoczyna się diecezjalny etap Synodu, którego inauguracja miała miejsce w Rzymie, 10 października 2021 r. Msza św. na rozpoczęcie Synodu zostanie odprawiona o godz. 17.00 w katedrze rzeszowskiej pod przewodnictwem biskupa Jana.

4. We wtorek o godz. 18:00 spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania z klasy VIII.

5. W środę nowenna do Matki Bożej i spotkanie grupy Emaus, a w czwartek o godz. 17.00 cotygodniowa Adoracja Najświętszego Sakramentu.

6. W piątek wspomnienie św. Jana Pawła II.

7. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Światowy Dzień Misyjny rozpoczynający Tydzień Misyjny. Składka z tej niedzieli przeznaczona będzie na cele misyjne.

8. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych, czas szczególnej modlitwy za zmarłych z naszych rodzin. Tak jak to było w zeszłym roku, chcemy zaprosić Was do wspólnej modlitwy wypominkowej na konkretny dzień, w którym będą odczytane wypominki za zmarłych z Waszych rodzin. Na bocznych ołtarzach oraz na stoliku pod chórem są wyłożone kartki na wypominki. Wypełnione czytelnie wypominki prosimy złożyć w zakrystii lub kancelarii. Prosimy także na kartce wypominkowej dopisać u góry datę ich odczytania. Wypominki składane do 1 listopada będą również umieszczone na stronie internetowej parafii.

9. W Sanktuarium księży Saletynów w Dębowcu w najbliższy wtorek o godz. 18.00 odbędzie się poświęcenie kaplicy całodobowej adoracji Najświętszego Sakramentu. Planowany czas trwania Adoracji 24 godziny przez 7 dni w tygodniu, ale dopóki nie będą zapełnione całe noce adorującymi, kaplica będzie otwarta od godziny 6.00 rano do północy. Zachęcamy do włączenia się w adorację deklarując swoją obecność poprzez jedną godzinę w tygodniu lub miesiącu na stałe lub wypełniając wolne godziny w wystawionej księdze lub poprzez Internet. Można to zrobić dzwoniąc lub pisząc do Kustosza Sanktuarium (tel. 797 002 017) lub zapisując się poprzez e-mail: adoracja.debowiec@saletyni.pl. Szczegóły na stronie internetowej: sanktuarium.saletyni.pl

10. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę, na godz. 8.00 prosimy rodziny z ul. św. Jana z Dukli, numery domów:1,5, 7, 11, 11a, 11b i 13.