XXIV Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj III niedziela miesiąca – składka na zakup nowego nagłośnienia do kościoła. Jest to również Niedziela Środków Społecznego Przekazu. Przed kościołem prowadzone będzie zbiórka do puszek na katolickie Radio Via. Msze św. dzisiaj o godz. 7.00, 9.00, 11.00 i po południu o godz. 16.30 nieszpory i Msza św.

2. We wtorek święto św. Stanisława Kostki, patrona dzieci i młodzieży.

3. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej Fatimskiej i spotkanie grupy Emaus.

4. W czwartek, po Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu.

5. Także w czwartek po Mszy wieczornej o godz. 18.30 spotkanie dla przygotowujących się do Bierzmowania z klasy III gimnazjum.

6. W sobotę po Mszy św. wieczornej spotkanie KSM-u. Serdecznie zapraszamy młodzież naszej parafii.

7. W tym roku szkolnym w Szkole Podstawowej nr 7 nie ma dzieci przygotowujących się do I Komunii św. Natomiast część dzieci z naszej parafii uczęszcza do innych szkól jasielskich. W związku, gdyby rodzice tych dzieci chcieli, aby w naszej parafii ich dzieci przystąpiły do I Komunii św., prosimy to zgłosić w kancelarii parafialnej do końca września. Jeżeli utworzy się grupa przynajmniej 10 osób, to rozpoczniemy przygotowanie do I Komunii św.

8. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w piątek na godz. 8.00 prosimy rodziny z ul. Klasztornej – numery domów od 81 do 109.