XXIV Niedziela Zwykła

1. Dziś Msze święte w porządku niedzielnym. Po południu o godz. 14.30 na plebani spotkanie Akcji Katolickiej, a o godz. 17.00 uroczysta Msza św. i nabożeństwo fatimskie z procesją różańcową wokół kościoła. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

2. W poniedziałek Święto Podwyższenia Krzyża Świętego.

3. Pierwsze spotkanie dla klas VII przygotowujących się do sakramentu bierzmowania we wtorek po wieczornej Mszy świętej.

4. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej, a w czwartek o godz. 17.00 cotygodniowa Adoracja Najświętszego Sakramentu.

5. W piątek wspomnienie św. Stanisława Kostki – patrona dzieci i młodzieży. Po Mszy św. o godz. 18.00 czuwanie modlitewno-adoracyjne Godzina dla Jezusa przygotowane przez młodzież naszej parafii. Serdecznie zapraszamy młodzież do wzięcia udziału w tym czuwaniu, a następnie na spotkanie KSM-u.

6. W przyszłą niedzielę – III niedziela miesiąca, składka na prace inwestycyjne w naszej parafii. Jest to również Niedziela Środków Społecznego Przekazu. Przed kościołem prowadzona będzie zbiórka do puszek na Katolickie Radio Via.

7. Księża Saletyni zapraszają na uroczystości odpustowe do Dębowca w dniach od 17 do 20 września oraz na spotkanie Rodziny Radia Maryja w poniedziałek, 21 września. Szczegółowe informacje można znaleźć na tablicy ogłoszeń.

8. Dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę na godz. 8.00 prosimy rodziny z ul. Ogrodowej, numery domów: 11, 12, 13, 14, 15 i 16.