XXIV Niedziela Zwykła

1. Dziś Msze św. w porządku niedzielnym. Jest to również III niedziela miesiąca – składka z tej niedzieli przeznaczona jest na prace inwestycyjne w parafii – spłatę organów. Także dziś obchodzimy Niedzielę Środków Społecznego Przekazu. Przed kościołem prowadzone jest zbiórka do puszek na katolickie Radio Via.

2. W tym tygodniu przeżywamy w Kościele Tydzień Wychowania pod hasłem „Nauczycielu, gdzie mieszkasz?” Zachęcamy do szczególnej modlitwy w intencji dzieci i młodzieży, a także rodziców, nauczycieli i wychowawców.

3. We wtorek po Mszy św. spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas VII.

4. W środę święto św. Stanisława Kostki, patrona dzieci i młodzieży. Po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej.

5. W czwartek o godz. 17.00 cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu.

6. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę, na godz. 8.00, prosimy rodziny z ulicy św. Jana z Dukli, numery: 47, 51, 55, 55a, 55b, 55c, 57.