XXXIII Niedziela Zwykła

1. Dziś III niedziela miesiąca. Składka na prace inwestycyjne w naszej parafii – wymianę nagłośnienia w kościele. Za ofiarność na ten cel składamy serdeczne „Bóg zapłać”. Msze św. o godz. 7.00, 9.00, 11.00 i po południu o godz. 16.30 nabożeństwo różańcowe za zmarłych polecanych w wypominkach i Msza św.

2. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej Fatimskiej i spotkanie grupy Emaus.

3. W czwartek o godz. 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i Msza św.

4. Także w czwartek po Mszy św. spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas VIII.

5. W piątek po Mszy św. spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas VII.

6. W przyszłą niedzielę Uroczystość Chrystusa Króla – święto patronalne Akcji Katolickiej i Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. W tym dniu w naszej parafii będziemy gościć księży Misjonarzy Oblatów Maryi, którzy opowiedzą o swojej pracy duszpasterskiej oraz będą rozprowadzać kalendarze, z których dochód przeznaczony będzie na prace misyjną zgromadzenia Oblatów.

7. Od poniedziałku Pan Organista rozpocznie roznoszenie opłatków wigilijnych po naszych domach według porządku jaki był w poprzednich latach. Bardzo prosimy o życzliwe przyjęcie, a ofiary składane przy tej okazji niech będą również pewną formą wdzięczności za posługę Pana organisty w naszej parafii.

8. Szkolne Koło Caritas i Szkolne Koła PCK działające przy SP nr 7 organizuje paczki mikołajkowe dla dzieci. W związku z tym w sklepach w pobliżu kościoła są przygotowane specjalne pojemniki do których można ofiarować dla dzieci: słodycze, maskotki, przybory szkolne, itp. Chcemy, by każde dziecko czuło się szczęśliwe, dlatego zachęcamy do włączenia się w tę akcję.

9. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę, na godz. 8.00 prosimy rodziny z ul. Pigonia – numery domów od 36 do 46.