XXIII Niedziela Zwykła

1. Dziś rozpoczynamy Tydzień Wychowania. Na plebani o godz. 15.00 spotkanie Akcji Katolickiej. Serdecznie zapraszamy.
  2. W poniedziałek po Mszy św. o godz. 18.00 odbędzie się spotkanie dla dzieci z klas III i ich rodziców w sprawie rozpoczęcia przygotowania do I Komunii św. Serdecznie zapraszamy.

3.We wtorek o godz. 18.00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas VIII.

W następny wtorek, 17 września , także o godz. 18.00 odbędzie się pierwsze spotkanie i zapisy dla uczniów klas VII, którzy rozpoczną swoje przygotowanie do sakramentu bierzmowania. Na to spotkanie zapraszamy młodzież wraz rodzicami. Przypominamy, że przygotowanie do bierzmowania odbywa się w parafii zamieszkania.

1. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej, a w czwartek o godz. 17.00 cotygodniowa Adoracja Najświętszego Sakramentu.
  2. W piątek, 13 września, Dzień Fatimski. Uroczysta Msza św. z kazaniem o godz. 19.00, a po niej procesja różańcowa z figurą MB Fatimskiej wokół kościoła. Zachęcamy do składania próśb i podziękowań poprzez stronę internetową parafii lub bezpośrednio przed nabożeństwem oraz do licznego udziału.
  3. W sobotę wypada święto Podwyższenia Krzyża Świętego.
  4. W przyszłą niedzielę – III niedziela miesiąca. Składka na prace inwestycyjne w parafii. Jest to także Niedziela Środków Społecznego Przekazu, w związku z czym przy wyjściu z kościoła będzie umieszczona puszka na Katolickie Radio Via.
  5. Również w przyszłą niedzielę w Dębowcu Odpust ku czci Matki Bożej Saletyńskiej. Szczegółowy program odpustu jest wywieszony na tablicy ogłoszeń.

Zaproszenie:

31 sierpnia na Osiedlu Biała w Rzeszowie doszło do wielkiego pożaru, wskutek którego rodziny zamieszkujące w tzw. zabudowie szeregowej straciły wszystko, co miały. W związku z tym Caritas naszej diecezji organizuje zbiórkę na pomoc poszkodowanym. Ofiary na ten cel można złożyć do puszki umieszczonej przy wyjściu z kościoła. Zachęcamy do wsparcia poszkodowanych.

Dzienny Dom Opieki w Osobnicy zaprasza seniorów w wieku 60+ z Gminy Jasło do udziału w organizowanych zajęciach proponując transport, wyżywienie i zajęcia terapeutyczne. Bliższe informacje można znaleźć na tablicy ogłoszeń.