Ogłoszenia Parafialne

XXIII Niedziela Zwykła

1. Dziś o godz. 15.00 na plebani spotkanie Akcji Katolickiej. Serdecznie zapraszamy.

2. We wtorek o godz.18.00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas VIII. Za tydzień (19 września) zapraszamy na pierwsze spotkanie siódmoklasistów wraz z rodzicami.

3. W środę, 13 września, Dzień Fatimski. Uroczysta Msza św. z kazaniem o godz. 19.00, a po niej procesja różańcowa z figurą Matki Bożej wokół kościoła. Zachęcamy do składania próśb i podziękowań poprzez stronę internetową parafii oraz licznego udziału w tym nabożeństwie.

4. W czwartek święto Podwyższenia Krzyża Świętego. O godz. 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu.

5. W przyszłą niedzielę, III niedziela miesiąca – składka na prace inwestycyjne w naszej parafii. Za ofiarność na ten cel składamy serdeczne „Bóg zapłać”. Również w tym dniu będzie prowadzona zbiórka do puszek na katolickie radio VIA.

6. Kustosz Sanktuarium w Dębowcu zaprasza na uroczystości odpustowe Matki Bożej z La Salette. Szczegółowy program odpustu wywieszony jest na tablicy ogłoszeń.

7. Dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę na godz. 8.00, prosimy rodziny z ul. Rzecznej, numery domów: 1, 2, 3, 4, 5, 10, i 11.

Hits: 249