XXII Niedziela Zwykła

1. Dziś I niedziela miesiąca – składka na Seminarium Duchowne w Rzeszowie. Po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych, a o godz. 16.30 nabożeństwo różańcowe.

2. Jutro rozpoczynamy nowy Rok Szkolny. Msza św. na rozpoczęcie nowego Roku Szkolnego o godzinie 8:00. Zapraszamy do udziału w niej dzieci i młodzież, a także nauczycieli, wychowawców i rodziców.

3. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej, a w czwartek o godz. 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu.

4. W piątek Święto Narodzenia NMP.

5. W przyszłą niedzielę o godz. 15.00 na plebani spotkanie Akcji Katolickiej. Serdecznie zapraszamy.

6. Również w przyszłą niedzielę w Markowej koło Rzeszowa odbędzie się uroczystość beatyfikacji Rodziny Ulmów, która została zamordowana za ratowanie Żydów podczas ostatniej wojny. Gdyby ktoś chciał wziąć udział w tej uroczystości, to w zakrystii można się zaopatrzyć w karty wstępu do odpowiednich sektorów. Wszystkich pozostałych prosimy o łączność duchową z uczestnikami tych uroczystości wypraszając jednocześnie pokój dla świata.

7. W następnym tygodniu we wtorek (12 września) o godz. 18.00 spotkanie dla przygotowujących się do bierzmowania z klasy VIII. Tydzień później w wtorek 19 września także o 18.00 będzie pierwsze spotkanie i zapisy dla siódmoklasistów, którzy będą się przygotowywać do sakramentu bierzmowania. Przypominamy, że decyzją ks. Biskupa przygotowanie do bierzmowania odbywa się w parafii zamieszkania.

8. Dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę na godz. 8.00, prosimy rodziny z ul. Młynarskiej, numery domów: 15, 16, 17, 18, 18a/1, i 18a/2.