XX Niedziela Zwykła

1. Dziś III niedziela miesiąca. Składka z tej niedzieli przeznaczona jest na prace inwestycyjne w naszej parafii. Za ofiarność na ten cel składamy wszystkim serdeczne „Bóg zapłać”.

2. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej, a w czwartek o godz. 17.00 cotygodniowa Adoracja Najświętszego Sakramentu.

3. W piątek wypada wspomnienie bł. Władysława Findysza i odpust ku Jego czci w Nowym Żmigrodzie. Suma odpustowa o godz. 11.00. Zachęcamy do udziału w tej uroczystości.

4. W przyszłą niedzielę w rzeszowskiej katedrze odbędą się dożynki diecezjalne  jako dziękczynienie za tegoroczne zbiory i dzień modlitwy o Boże Błogosławieństwo dla rolników. Szczegółowy program tych uroczystości jest umieszczony na tablicy ogłoszeń. Zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu.

5. Przypominamy, że przy wyjściu głównym z kościoła znajduje się kaseta, do której prosimy o składanie ofiar na sprzątanie kościoła. Ofiary na ten cel można również wpłacać na konto parafialne z odpowiednim dopiskiem. Bardzo dziękujemy wszystkim za zrozumienie i ofiarność.