XX Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj jeszcze w zakrystii są dostępne listy poparcia dla obywatelskiej inicjatywy „W obronie chrześcijan”, która ma na celu zmianę przepisów karnych, aby dawały one realną ochronę prawną osobom wierzącym oraz obiektom kultu religijnego. Zachęcamy do poparcia tej sprawy.

2. Jutro Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. w porządku niedzielnym. Na Mszy św. o godz. 11.00 poświęcenie wieńców dożynkowych, owoców, ziół i kwiatów. W tym dniu będziemy także dziękować Panu Bogu za tegoroczne zbiory.

3. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej, a w czwartek o godz. 17.00 cotygodniowa Adoracja Najświętszego Sakramentu.

4. W przyszłą niedzielę III niedziela miesiąca – składka na prace inwestycyjne w parafii. Dziękujemy za ofiarność na ten cel.

5. Stowarzyszenie Dobrych Inicjatyw „Pro Missio” organizuje zbiórkę zużytego sprzętu elektronicznego z której dochód przeznaczony jest na działalność misyjną Kościoła. Zbiórka tego sprzętu odbędzie się w naszej parafii 20 września. Bliższe informacje na ten temat zostaną podane w późniejszym czasie.

6. Dziękujemy rodzinom które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę na godz. 8.00, prosimy rodziny z Żółkowa, numery domów: 24, 24a, 23, 27, 26, 32 i 181,