XVIII Niedziela Zwykła

1. Dziś I niedziela miesiąca. Składka na Seminarium Duchowne w Rzeszowie i po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych. Po południu o godz. 16.30 nabożeństwo różańcowe, a po nim Msza św.

2. Także dzisiaj wyruszyła Piesza Pielgrzymka z Rzeszowa na Jasną Górę. Zachęcamy do duchowej łączności z pielgrzymami. Relacje z pielgrzymki codziennie będzie przekazywać katolickie radio „Via”. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej: www.pielgrzymka.rzeszow.pl

3. W poniedziałek odbędzie się XII Jasielski Marsz Wolności w 81 rocznicę Akcji „Pensjonat”. Uroczystości rozpoczną się o godz. 20.00 pod Pomnikiem Armii Krajowej obok sądu w Jaśle, a następnie uczestnicy marszu ok. godz. 21.20 dotrą na parking obok naszego kościoła, gdzie odbędzie się zapalenie symbolicznego ognia pamięci, okolicznościowy Apel i odśpiewanie pieśni żołnierskich i partyzanckich. Serdecznie zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu.

4. We wtorek Uroczystość Przemienienia Pańskiego.

5. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej, a w czwartek o godz. 17.00 cotygodniowa Adoracja Najświętszego Sakramentu.

6. Księża Misjonarze Saletyni zapraszają na Górską Pielgrzymkę Rowerową z Rzeszowa do Dębowca, która odbędzie się w dniach 12-15 września br. Więcej informacji na plakatach. Szczegółowe in formacje można znaleźć na tablicy ogłoszeń.