XVII Niedziela Zwykła

1. Dziś o godz. 15.00 spotkanie Akcji Katolickiej. Serdecznie zapraszamy.

2. Przypominamy również, że dzisiaj w Jaśle organizowany jest różaniec ulicami miasta. Rozpoczęcie o 14:30 w kościele Farnym, a zakończenie u OO. Franciszkanów Mszą Świętą. Serdecznie zachęcamy wszystkich, a szczególnie członków Róż Różańcowych, do wzięcia udziału w tym wydarzeniu.

3. Dziś (w niedzielę 8 października) o godz. 19:30 w Sanktuarium św. Antoniego – Franciszkanie Jasło – odbędzie się Koncert Papieski w wykonaniu Mateusza Mijala. Wydarzenie to ma charakter przygotowania do duchowego przeżycia XXIII Dnia Papieskiego.

4. Nabożeństwa różańcowe w dni powszednie o godz. 17.30. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

5. We wtorek o godz. 17:30 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas VIII.

6. W środę Nowenna do Matki Bożej i spotkanie grupy Emaus, a w czwartek o godz. 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu.

7. W piątek ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie. O godz. 19.00 uroczysta Msza św., a po niej procesja wokół kościoła z figurą Matki Bożej Fatimskiej połączona z modlitwą różańcową. Prosimy na procesję zabrać ze sobą świece. Zachęcamy do składania próśb i podziękowań do Matki Bożej oraz licznego udziału w tym nabożeństwie.

8. W przyszłą niedzielę III niedziela miesiąca – składka na prace inwestycyjne w naszej parafii. O godz. 15.00 na plebani spotkanie Rady Parafialnej. Serdecznie zapraszamy.

9. Także w przyszłą niedzielę będziemy obchodzić XXIII Dzień Papieski. Wzorem lat ubiegłych z tej okazji przed kościołem będzie prowadzona zbiórka do puszek na żywy pomnik Jana Pawła II, czyli stypendia dla uzdolnionej młodzieży z ubogich rodzin.

10. Dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę na godz. 8.00, prosimy rodziny z ul. Wojska Polskiego numery domów: 9b, 9c, 10, 10a, 12, 13c, 14 i 14a.