XVI Niedziela Zwykła

1. Dziś Msze św. w porządku niedzielnym. Po południu o godz. 16.30 Nieszpory i Msza św. Składka z tej niedzieli przeznaczona jest na prace inwestycyjne w parafii – spłatę nowych organów. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

2. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej.

3. W czwartek o godz. 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i Msza św.

4. W piątek przypada wspomnienie św. Joachima i Anny, rodziców Matki Bożej. Zachęcamy w tym dniu do szczególnej modlitwy w intencji naszych rodziców.

5. W przyszłą niedzielę po Mszy św. pod kościołem, z racji Tygodnia św. Krzysztofa, odbędzie poświęcenie pojazdów. Przy tej okazji, przy wyjściu z kościoła, będzie prowadzona zbiórka na środki transportu dla misjonarzy Jeden grosz za jeden kilometr, które zbiera NIVA Polska.

6. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

7. Zarząd Osiedla Jasło-Żółków oraz Sołectwo Wsi Żółków organizują w dniu 15 sierpnia 2019 r. Dożynki Parafialne, na które zapraszają parafian. Po Mszy św. o godz. 11.00 nastąpi przemarsz wraz z poświęconym wieńcem do Osiedlowego Domu Kultury, gdzie nastąpi poczęstunek. Wpisowe wynosi 30 zł od osoby. Zapisy prosimy dokonywać w sklepie u p. Wiesława Ginter do dnia 31 lipca.

8. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę, na godz. 8.00, prosimy rodziny z ulicy Granicznej, numery: 1, 6, 8, 12, 12b, 14, 14a i 16.