XVI Niedziela Zwykła

1. Dziś wypada  III niedziela miesiąca, dlatego składka z tej niedzieli jest przeznaczona na prace inwestycyjne w naszej parafiispłatę renowacji drzwi wejściowych do kościoła. Za ofiarność na ten cel wszystkim serdeczne „Bóg zapłać.

2. Także dzisiaj, z racji tygodnia św. Krzysztofa, po zakończeniu Mszy św. odbędzie się błogosławieństwo pojazdów. Przy tej okazji, przy wyjściu z kościoła, będzie prowadzona zbiórka na środki transportu dla misjonarzy Jeden grosz za jeden kilometr, które organizuje MIVA Polska.

3. Środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej, a w czwartek o godz. 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu.

4. W przyszłą niedzielę w Dębowcu odbędzie się kolejne spotkanie grupy Wojowników Maryi. Szczegółowe informacje można znaleźć na tablicy ogłoszeń.

5. Przypominamy, że trwają jeszcze zapisy na Rzeszowską Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę, która odbędzie się w dniach 4-13 sierpnia. Istnieje możliwość pielgrzymowania w formie tradycyjnej (10 dni w drodze) lub sztafetowej (1 wybrany dzień). Zapisy przez formularz internetowy, który znajduje się na stronie internetowej www.pielgrzymka.rzeszow.pl.