XVI Niedziela Zwykła

1. Jak co tydzień w środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej, a w czwartek o godz. 17.00 cotygodniowa Adoracja Najświętszego Sakramentu.

2. W przyszłą niedzielę po Mszach św., z racji przypadającego we wtorek wspomnienia św. Krzysztofa, odbędzie się błogosławieństwo pojazdów. Przy tej okazji, przy wyjściu z kościoła, będzie prowadzona zbiórka na środki transportu dla misjonarzy Jeden grosz za jeden kilometr, które organizuje MIVA Polska.

3. Zachęcamy do udziału w Rzeszowskiej Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę, która odbędzie się w dniach 4-13.

4. Dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę na godz. 8.00, prosimy rodziny z ul. Kolejowej, numery domów: 2, 4, 4a, 5, 6, 9.