XVI Niedziela Zwykła

1. Dziś III niedziela miesiąca. Składka z tej niedzieli przeznaczona jest na prace inwestycyjne w naszej parafii.

2. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej, a w czwartek o 17.00 cotygodniowa adoracja

3. W przyszłą niedzielę po Mszach św., z racji zbliżającego się wspomnienia św. Krzysztofa, odbędzie się poświęcenie pojazdów. Przy tej okazji, przy wyjściu z kościoła, będzie prowadzona zbiórka na środki transportu dla misjonarzy Jeden grosz za jeden kilometr, które organizuje MIVA Polska.

4. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę, na godz. 8.00 prosimy rodziny z Żółkowa, nr. domów: 58, 59, 59a, 60, 61, 62, 155.