XV Niedziela Zwykła

1. Dziś Msze św. w porządku niedzielnym. Po południu o godz. 16.30 Nieszpory i Msza św.

2. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej.

3. W czwartek o godz. 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i Msza św.

4. W sobotę przypada rocznica ingresu ks. Bpa Jana Wątroby do rzeszowskiej katedry. Polecajmy go szczególnie w tym dniu w naszych modlitwach.

5. W przyszłą niedzielę – III niedziela miesiąca. Składka z tej niedzieli przeznaczona jest na prace inwestycyjne w parafii – spłatę nowych organów. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

6. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

7. Zarząd osiedla Górka Klasztorna w Jaśle zaprasza wszystkie dzieci w dniu 18 lipca (czwartek) o godz. 14.00 na Ośrodek Rekreacyjny przy ul. Kwiatowej na wakacyjne spotkania artystyczne, gdzie odbędą się teatrzyki, gry, zabawy oraz konkursy z udziałem artystów z Ostrowa Wielkopolskiego.

8. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę, na godz. 8.00, prosimy rodziny z ulicy Młynarskiej, numery: 3a, 5a, 5b, 8a i 15.