XV Niedziela Zwykła

1. Dziś Msze św. w porządku niedzielnym.

2. W środę, 13 lipca, nabożeństwo fatimskie. Uroczysta Msza św. z kazaniem o godz. 19.00, a po niej procesja różańcowa z figurą Matki Bożej Fatimskiej wokół kościoła. Zachęcamy do składania próśb i podziękowań do Matki Bożej poprzez stronę internetową naszej parafii lub w zakrystii bezpośrednio przed nabożeństwem. Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy.

3. W czwartek o godz. 17.00 cotygodniowa Adoracja Najświętszego Sakramentu.

4. W przyszłą niedzielę wypada III niedziela miesiąca – składka na prace inwestycyjne w parafii. Za ofiarność na ten cel składamy wszystkim serdeczne „Bóg zapłać”.

5. Dziękujemy rodzinom które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę na godz. 8.00, prosimy rodziny z Żółkowa, numery domów: 64, 70, 72, 73, 74, 78 i 168.