Ogłoszenia Parafialne

XIX Niedziela Zwykła

1. Dziś godz. 17.00 Nabożeństwo Fatimskie. Rozpoczniemy Mszą św. z kazaniem, a po niej procesja wokół kościoła z figurą Matki Bożej. Zachęcamy do składania próśb i podziękowań do Matki Najświętszej poprzez stronę internetową lub w kościele do skrzynki oraz licznego udziału w tym nabożeństwie.

2. We wtorek Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. w porządku niedzielnym. Na Mszy św. o godz. 11.00 poświęcenie wieńców dożynkowych, owoców, ziół i kwiatów. W tym dniu będziemy także dziękować Panu Bogu za tegoroczne zbiory.

3. Zgodnie z apelem Abp. Stanisława Gądeckiego, Przewodniczącego KEP, dzień 15 sierpnia 2023 r. obchodzony będzie w Kościele w Polsce jako Ogólnopolski Dzień Solidarności ze Słowenią. Będziemy modlić się w intencji poszkodowanych, a przy wyjściu z kościoła będzie można złożyć ofiarę na rzecz ofiar powodzi.

4. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej, a w czwartek o godz. 17.00 cotygodniowa Adoracja Najświętszego Sakramentu.

5. Dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę na godz. 8.00, prosimy rodziny z ul. Kolejowej, numery domów: 35, 37, 41, 45, 45a i 47.

Hits: 231