XIV Niedziela Zwykła

1. Dziś z racji pierwszej niedzieli miesiąca po Mszy św. nabożeństwo eucharystyczne i zmiana tajemnic, a o godzinie 16:30 nabożeństwo różańcowe.

2. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej, a w czwartek o godz. 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu.

3. W sobotę, 13 lipca, nabożeństwo fatimskie. Uroczysta Msza św. z kazaniem o godz. 19.00, a po niej procesja różańcowa z figurą Matki Bożej Fatimskiej wokół kościoła. Zachęcamy do składania próśb i podziękowań do Matki Bożej poprzez stronę internetową naszej parafii lub w zakrystii bezpośrednio przed nabożeństwem. Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy.

4. Za tydzień w niedzielę przy cerkwi w Świątkowej Wielkiej odbędzie się XXI Krempiańska Parada Historyczna. Szczegóły na plakacie.

5. Przypominamy, że w okresie wakacyjnym w dni powszednie jest tylko jedna Msza św., a kancelaria parafialna jest czynna w środę i czwartek od godz. 17.00 do 17.30, a w pozostałe dni bezpośrednio po rannej Mszy św.