XIV Niedziela Zwykła

1. W środę po Mszy św. Nowenna do MB, a w czwartek o godz. 18.00 cotygodniowa Adoracja Najświętszego Sakramentu.

2. Również czwartek, 13 lipca, nabożeństwo fatimskie. Uroczysta Msza św. z kazaniem o godz. 19.00, a po niej procesja różańcowa z figurą Matki Bożej Fatimskiej wokół kościoła. Zachęcamy do składania próśb i podziękowań do Matki Bożej poprzez stronę internetową naszej parafii lub w zakrystii bezpośrednio przed nabożeństwem. Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy.

3. W przyszłą niedzielę wypada III niedziela miesiąca – składka na prace inwestycyjne w parafii. Za ofiarność na ten cel składamy wszystkim serdeczne „Bóg zapłać”.

4. Caritas Diecezji Rzeszowskiej jak co roku organizuje turnusy wakacyjne dla dzieci z ubogich rodzin. W związku z tym rozprowadza cegiełki z których dochód przeznaczony jest na wsparcie tego celu. Cegiełki można nabyć w zakrystii u Pana kościelnego w cenie 5 zł.

5. Dziękujemy rodzinom które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę na godz. 8.00, prosimy rodziny z ul. Reja, numery domów 1, 3, 5, 11, 15 i 19 oraz z ul. Szymborskiej numery domów: 5,7 i 12.