XIV Niedziela Zwykła

1. Dziś o godz. 15.00 na plebani spotkanie Akcji Katolickiej. Serdecznie zapraszamy.

2. We wtorek, 13 września, Dzień Fatimski. Uroczysta Msza św. z kazaniem o godz. 19.00, a po niej procesja różańcowa z figurą Matki Bożej wokół kościoła. Zachęcamy do składania próśb i podziękowań poprzez stronę internetową parafii oraz licznego udziału w tym nabożeństwie.

3. W środę święto Podwyższenia krzyża Świętego. Po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej.

4. W czwartek o godz. 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu.

5. W piątek w Dębowcu o godz. 17.30 odbędzie się pod przewodnictwem ks. Biskupa spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania. Bardzo prosimy rodziców tej młodzieży o zapewnienie im transportu, aby wszyscy mogli uczestniczyć w tym spotkaniu.

6. W przyszłą niedzielę, III niedziela miesiąca – składka na prace inwestycyjne w naszej parafii. Za ofiarność na ten cel składamy serdeczne „Bóg zapłać”. Również w tym dniu będzie prowadzona zbiórka do puszek na katolickie radio VIA.

7. Kustosz Sanktuarium w Dębowcu zaprasza na uroczystości odpustowe kończące obchody w 175 rocznicę objawień w La Salette. Szczegółowy program odpustu wywieszony jest na tablicy ogłoszeń.

8. Jak to było już ogłaszane, przypominamy że będzie można oddać niepotrzebne nam elektośmieci, z których dochód przeznaczony jest na działalność misyjną Kościoła. Zużyty sprzęt elektroniczny można składać w dniu 19 września na parkingu kościelnym obok dzwonnicy. Zostanie on zabrany około południa 20 września.

9. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę, na godz. 8.00 prosimy rodziny z ul. Kwiatowej, nr. domów: 8b,8h, 8j, 8l, 10 i 12.