XIV Niedziela Zwykła

1. Dziś po każdej Mszy św. nabożeństwo eucharystyczne, a godz. 16.30 nabożeństwo różańcowa.

2. W środę po Mszy św. Nowenna do MB, a w czwartek o 17.00 cotygodniowa adoracja

3. Zapraszamy na XXX Pielgrzymkę Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę, która odbędzie się 11 lipca. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.

4. W ramach Wakacyjnych Teatrów Profilaktycznych na Osiedlach JDK zaprasza 6 lipca na koleją odsłonę do Domu Ludowego w Żółkowie. Szczegóły na plakacie.

5. W dniach 8 – 10 lipca 2021 r. odbywać się będą w Dębowcu 34. Saletyńskie Spotkania Młodych. Więcej szczegółów na stronie internetowej:

6. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę, na godz. 8.00 prosimy rodziny z ul. Wojska Polskiego, nr. domów: 10a, 12, 14, 14a, 18, 20.